اعضای هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولاد ایران مشخص شدند

با برگزاری انتخابات نخستین مجمع موسسین انجمن نوردکاران فولادی ایران و انجام رای گیری، اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی معدن ۲۴، نخستین مجمع موسسین انجمن نورد کاران فولادی ایران امروز (چهارشنبه) با حضور اغلب نوردکاران در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
با دریافت مجوز از هیات نظارت راهبردی تشکل های اتاق بازرگانی ایران مبنی بر تاسیس و ثبت “انجمن نورد کاران فولادی ایران”، نخستین مجمع این انجمن امروز در محل اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد.
در پایان این جلسه که با بررسی و تصویب اساسنامه انجمن همراه بود، با برگزاری انتخابات و شمارش آرا اعضای هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.
بر پایه این گزارش، سید احمد رضوی نیک با ۳۶ رای به عنوان نفر اول، مصطفی عبدالهی با ۳۳ رای نفر دوم، کریم رحیمی با ۳۳ رای نفر سوم، کریم سلیمی با ۳۰ رای نفر چهارم، سید علی محمد ابویی مهریزی با ۲۸ رای نفر پنجم، احمد خوروش با ۲۶ رای نفر ششم و امید اسماعیل ظفر با ۲۳ رای نفر هفتم، به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن نورد کاران فولاد ایران انتخاب شدند.
همچنین احمد امینی فر با ۱۸ رای به‌عنوان علی البدل اول و محمد عبدی با ۱۴ رای به عنوان علی البدل دوم هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند.
در این انتخابات مجید سعیدیان با ۱۹ رای به عنوان بازرس اصلی و غلامرضا سروی با ۱۸ رأی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
برپایه این گزارش، تعیین ورودی و حق عضویت و انتخاب روزنامه رسمی از دیگر مواردی بود که در نخستین جلسه نوردکاران مطرح و تصمیم گیری شد.
در حال حاضر این انجمن ۵۲ عضو داشته و محدودیتی برای گرفتن عضو ندارد و همه نورد کاران می توانند در این انجمن عضو شوند .
گفتنی است نخستین جلسه مجمع این انجمن با حضور ۳۸ عضو برگزار شد.
به دنبال افزایش قیمت شمش فولاد و محدودیت عرضه این محصول و ابطال مکرر معاملات آن در بورس کالا به دلیل بالا بودن قیمت شمش، کمبود این محصول در بازار و ناتوانی در تامین مواد اولیه، نوردکاران بر آن شدند تا برای پیگیری خواسته های قانونی خود و اعلام مشکلاتشان انجمنی را تشکیل دهند تا به صورت تخصصی مربوط به تولیدکنندگان نورد فولادی کشور باشد؛ از این رو با طی فرآیند قانونی این انجمن شکل گرفت و امروز شاهد نخستین جلسه هیات موسسین بودیم.

اعضای انجمن نورد کاران فولادی ایران ، تولید۱۶ میلیون تن مقاطع فولاد ایران را به عهده دارند که این میزان حدود ۹۰ درصد تولید فولاد ایران را شامل میشود و همگی متعلق به بخش خصوصی هستند
پایان خبر/

دیدگاه ها (0)
افزودن دیدگاه