تنها نماینده ایران در بزرگترین رویداد ماشین آلات جهان، کدام شرکت بود؟

0 778
هفته گذشته خبری در رابطه با برگزاری مهم ترین نمایشگاه ماشین آلات جهان Bauma در مونیخ آلمان منتشر شد که در آن از یک شرکت داخلی به عنوان تنها نماینده حاضر ایران در این دوره از نمایشگاه یاد شد. اما این شرکت کدام بود و اهمیت حضور آن در این سطح از نمایشگاه بین المللی چه بود؟
شرکت فکور مغناطیس اسپادانا از جمله شرکت های فعال و موفق در حوزه معدن و صنایع معدنی کشور بوده که علی رغم تامین نیازهای داخل کشور، با مهندسی و صادرات تجهیزات این حوزه مذاکراتی را با کشورهای روسیه، ترکیه، هند جهت صادرات محصولات خود آغاز کرده است و در برخی موارد نیز دست به اقدامات اجرایی زده است.
تجهیزات فراوری معدنی و سیستم های انتقال مواد فکور مغناطیس اسپادانا در حالی در سطح جهانی مطرح است که  حضور در نمایشگاه Bauma مونیخ آلمان، فرصتی مناسب برای ارائه تولیدات و محصولات خود به شرکت ها و کارخانجات بزرگ معدنی سرتاسر جهان محسوب می شود.
فکور مغناطیس اسپادانا از جمله شرکت های زیرمجموعه یک هلدینگ بزرگ خصوصی حوزه معدن و صنایع معدنی است که در حال حاضر در کشورهای مختلفی از جمله امارات، استرالیا، عمان و چین دفتر و نمایندگی فعال دارد.
این شرکت با حضور در این رویداد مهم اروپایی، به دنبال صادرات تجهیز رولر اسکرین به عنوان یک کلاسیفایر ویژه گندله و همچنین جداکننده مغناطیسی گرادیان بالا WHIMS مختص جدایش سنگ آهن هماتیتی است و با شرکت در نمایشگاه های مطرح و مشابه بین المللی قصد توسعه بازار این تجهیزات را در کشورهای دیگر جهان نیز دارد.
گفتنی ست سی و سومین دوره این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ الی ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ مصادف با ۲ الی ۸ آبان ۱۴۰۱ خورشیدی در شهر مونیخ آلمان برگزار شد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.