«بسم الله الرحمن الرحیم»

«پایگاه اطلاع رسانی معدن ۲۴» نخستین مرجع مناسب تعیین و اعلام قیمت پایه محصولات معدنی و صنایع معدنی وابسته به آن در ایران است که در تیرماه سال ۱۳۹۱ همزمان با روز صنعت و معدن راه‌‌اندازی شد.

اهداف
آمده‌ایم تا از ایران امروز برای فردا و فرداها حراست کنیم، دانایی را عامل مهم توانایی ملی می‌دانیم و رسانه را یکی از ابزارهای مهم گسترش آن قلمداد می‌کنیم.

سایت تحلیلی خبری معدن ۲۴ با هدف اطلاع رسانی از آخرین وضعیت قیمت مواد معدنی در بازار داخلی راه اندازی شده است. ایجاد محلی مناسب جهت تعیین نرخ مواد و صنایع معدنی و شفاف سازی قیمت این محصولات هدف اصلی این سایت محسوب میشود.

امید به اینکه بتوانیم با شما معدنکاران گرامی، نرخ واحدی را برای قیمت محصولات معدنی تعیین کنیم تا در راستای جلوگیری از چند نرخی شدن این محصولات گام بزرگی برداریم.

 

راهنمای ورود به سایت معدن ۲۴
برای ملاحظه صفحه اصلی «پایگاه اطلاع رسانی معدن ۲۴» می‌توانید با مراجعه به اینترنت به آدرس www.madanbidar.ir  مراجعه نمائید.

صفحه اصلی
در سمت راست صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است:
عناوین کل اخبار – اخبار برگزیده – گزارش – تحلیل بازار – مقالات تخصصی

در سمت چپ صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است:

عناوین اخبار روز – پیوندها – نظرسنجی

اخبار ویژه 
برای ورود به «اخبار ویژه» می‌بایست از «رمز عبور» استفاده کرد. رمز عبور براساس ضوابطی به کاربران داده می‌شود

جستجو 
در «جستجو» می‌توانید با تایپ کلمه مورد نظر و تکمیل اطلاعات لازم به خبر مورد نظر دسترسی پیدا کنید

نسخه چاپی خبر
در صفحه «متن خبر» با کلیک روی «نسخه چاپی خبر» صفحه دیگری را مشاهده خواهید نمود که متن کامل خبر برای بهره‌برداری لازم آماده شده است.

اخبار برگزیده
در صفحه اصلی می‌توانید «مهمترین عناوین خبری روز» را همراه با عکس متناسب آن مشاهده نمایید. با کلیک روی تیتر و یا عکس مورد نظر می‌توانید به متن کامل دسترسی پیدا کنید.

نظرشما
با کلیک روی تیتر خبر و مشاهده صفحه متن خبر می‌توانید در ستون «نظر شما» که در انتهای صفحه آمده است نظر خود را درباره خبر مورد نظر تایپ و ارسال نمائید در صورت تمایل می‌توانید تلفن و ایمیل خود را ذکر نموده تا در اسرع وقت پاسخ لازم ارایه گردد

تماس با ما
شما می‌توانید مکاتبات خود را به نشانی: تهران – خیابانیوسف آباد،  کوچه چهارم، پلاک۵، واحد ۱۲ ارسال نمایید. همچنین می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به این پایگاه ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید

ایمیل 
شما می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس info@madanbidar.ir با مجموعه خبرگزاری ارتباط برقرار نمائید

روابط عمومی
روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی معدن ۲۴ در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سئوالات شما بوده و به طور شبانه روز آماده دریافت پیامها و دیدگاه های شما جهت انتقال به مجموعه  می باشد.

 

مدیر مسئول:بهنود دامغانی

مشاور سایت: زهرا نوری

اعضای تحریریه: زهرا نوری،فاطمه حاجعلی ، زهرا مجتهد

مشاور مالی: الهام جهانشاهی فرد