در جریان سفر دکتر رییسی به اصفهان صورت گرفت؛

دیدار مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان با رییس جمهور

0 471
در جریان سفر یک روزه آیت‌الله سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور به اصفهان و در حاشیه افتتاح طرح تصفیه گازوئیل پالایشگاه اصفهان، مدیرعامل ذوب‌آهن امروز (هفتم مهر) در ملاقاتی نیم‌ساعته با حضور وزیر نفت، معاون اجرایی ریس جمهور و استاندار اصفهان با سید ابراهیم رییسی دیدار کرد.
به گزارش معدن ۲۴، مهدی کوهی در این دیدار ضمن معرفی توانایی‌های ذوب‌آهن اصفهان به عنوان پیشران توسعه صنعت ریلی( راه‌آهن سراسری جمهوری اسلامی ایران) و متروی کلان‌ شهرها و تولید کننده‌ محصولات طویل به ویژه‌ تیرآهن و بال‌پهن‌های صنعتی برای تسریع در پیشرفت نهضت ملی مسکن، گزارشی از برنامه‌های تولیدی و طرح‌های توسعه‌ای ذوب‌آهن اصفهان را به استحضار ریاست جمهور رسانید.
در پایان این دیدار، رییس دستگاه اجرایی کشور دستورات لازم برای تامین پایدار مواد اولیه ذوب‌آهن اصفهان و تهاتر مطالبات با بدهی‌های دستگاه‌های دولتی را صادر کرد.
رییس جمهور در هفتمین روز از مهرماه به منظور بازدید از خط انتقال آب دریای عمان به استان اصفهان و آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این طرح، افتتاح فاز اول نیروگاه فولاد مبارکه به ظرفیت ۳۰۷ مگاوات، بهره‌برداری از پروژه تصفیه گازوییل (DHT) پالایشگاه اصفهان و همچنین شرکت و سخنرانی در مراسم افتتاحیه جایزه بین‌المللی مصطفی(ص) که به نوبل اسلامی در جهان مشهور است، به اصفهان سفر کرد
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.