رشد نسبی فروش و بارگیری محصولات فولاد خراسان

0 1,016

فروش و بارگیری محصولات شرکت در چهارماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشدی چشم گیر برخوردار بوده است.
مدیر بازاریابی و فروش مجتمع با اعلام این خبر افزود: با تلاش مستمر واحدهای مختلف تولید و نیز همکاران واحد بازاریابی، روند فروش، بارگیری و ارسال محصولات مجتمع به نسبت سال قبل رشد مناسبی داشته است.
مهندس بختیاری با صعودی خواندن نمودار فروش محصولات شرکت، اعم از محصولات نوردی، شمش و تولیدات واحد احیا اظهار داشت: فروش صادراتی میلگرد نیز در مدت چهارماه اخیر رشد چشم گیری را نشان می دهد.
فروش ۲۵۰ هزارتنی محصولات نورد
بر اساس گفته مدیر بازاریابی و فروش شرکت، در چهارماه نخست سال جاری فروش محصولات نوردی با ۳۳ درصد رشد نسبت به سال قبل به رقم ۲۵۰هزار تن بالغ گردید. بارگیری محصولات نوردی نیز به خارج از شرکت در همین مدت ۲۳۸هزارتن بوده است که نسبت به چهارماه نخست سال قبل، ۲۷درصد رشد را نشان می دهد.
رشد ۲۰درصدی فروش شمش
همچنین در مدت یاد شده فروش فولاد خام (شمش) مجتمع فولاد خراسان ۵۱هزار تن بوده است که رشد ۲۰ درصدی نسبت به چهارماه نخست سال ۹۵ را ثبت کرد. در همین مدت بیش از ۵۳هزار تن شمش به خارج از شرکت ارسال شد که در مقایسه با سال قبل، حاکی از رشد ۴۲ درصدی بارگیری و ارسال این محصول است.
احیا ۱۶درصد بیش تر فروخت
محصولات واحد احیا نیز از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه با ۱۶ درصد رشد فروش، به ۱۱۲ هزار تن رسید که تا پایان تیرماه ۱۱۴ هزارتن محصول احیا (آهن اسفنجی) به مقاصد فروش بارگیری و حمل گردید؛ رقمی که حاکی از رشد ۴۳ درصدی است.
رشد صادرات محصولات فولاد خراسان
بر اساس گزارش مدیریت بازاریابی و فروش شرکت، در پایان تیرماه امسال صادرات میلگرد فولاد خراسان به خارج از مرزها ۴۹هزار تن بود که حکایت از رشد چشم گیر ۴۲ درصدی فروش صادراتی میلگرد شرکت است.
نخستین ماه تابستان در حالی به پایان رسید که بارگیری و ارسال محصول صادراتی فولاد خراسان با افزایش ۷۷درصدی، رقم ۵۳هزارتن را ثبت کرد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.