معاون ذوب آهن اصفهان در گفتگو با معدن 24 خبر داد:

کیفیت شرط اصلی برای حضور در بازار فولاد عمان

0 1,011

تولیدکنندگان محصولات تحویل در ایران برای حضور در بازار عمان باید کیفیت محصولات خود را بالا ببرند.
دکتر احسان دشتیانه معاون فروش و بازاریابی ذوب آهن اصفهان در گفتگو با معدن ۲۴ گفت: کنفرانس شهریور ماه متال اکسپرت عمان از سطح بالایی برخوردار است و اغلب تجار و تولیدکنندگان فولاد خاورمیانه در این سمینار حضور دارند.
وی افزود: حضور چشمگیر شرکت های ایرانی برای سخنرانی در این سمینار جای تقدیر دارد. چرا که در گذشته فقط دو شرکت فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان در این سمینار حضور داشتند.
دشتیانه خاطرنشان کرد: ترک ها بازار فولاد عمان را در اختیار گرفته اند و حضور در این بازار بسیار سختر از گذشته شده است از سوی دیگر افزایش سطح کیفی محصولات میلگرد ایران شرط اصلی برای حضور در بازار رقابتی عمان است.
وی گفت: در ایران بنگاههایی شرایط صادرات فولاد را داشته باشند بسیار اندک هستند و اغلب محصولات طویل شرکت های ایرانی شاخص های کیفی برای صادرات را ندارند.

معاون فروش و بازاریابی ذوب آهن اصفهان در ادامه افزود: طی سه ماه اول سال ۹۶ صادرات ذوب آهن اصفهان نسبت به سال ۹۵ در این مدت زمانی مشابه ۱۰۰ درصد رشد کرده ،
اما در یک ماه گذشته به دلیل تقاضای داخلی اندکی که روند صادرات در این شرکت کند شده است.
وی گفت: برنامه داریم در سه ماهه دوم سال ۹۶ صادرات ذوب آهن اصفهان را با هدف حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی داخلی افزایش دهیم. چرا که اعتقاد داریم که کمرنگ شدن محصولات ذوب آهن اصفهان در بازار سبب بقاء تولیدکنندگان فولاد کوچک داخلی می شود.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.