حضور گسترده در بازارهای جهانی با برند سازی معدنی

0 1,029

نشست نقش برندینگ در توسعه فعالیت های معدنی روز دوشنبه هفته آتی ساعت ١٠ الی ١٣ با حضور رییس کمیسیون معادن اتاق ایران و رییس کلینیک برند سوییس بر گزار می شود.
کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق ایران طی بیانه ای به فعالان معدن و صنایع معدنی توصیه کرده که با برندسازی کالاهای معدن و صنایع معدنی خود را برای حضور گسترده در بازار های جهانی تجهیز کنند.

 

در این اطلاعیه آمده است با توجه به اهمیت موضوع برندینگ در فرآیند تجاری سازی محصولات معدنی و نقش آن در کشف، ایجاد و رشد بازار صادراتی و اهمیت این موضوع در چرخه ی اقتصادی فعالیت معدنی و صنایع وابسته ی آن و ایجاد اشتغال پایدار به عنوان پیامد توسعه ی این بخش، کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران در راستای اهداف، اولویت ها و وظایف ذاتی خود در تسهیل فضای کسب و کار و توانمندسازی فعالان این حوزه ی مهم از اقتصاد، برگزاری نشست تخصصی و کارشناسی “نقش برندینگ در توسعه ی فعالیت های معدنی” را در دستور کار دارد.

در این نشست ابزارها و راهکارهای تخصصی این حوزه توسط فعالان تخصصی برندینگ و سرمایه گذاری معدنی ارائه خواهد شد. بر این اساس از فعالان بخش معدن و صنایع معدنی دعوت می شود با حضور خود بر در نشست نقش برندینگ در توسعه فعالیت های معدنی روز دوشنبه ساعت ۱۰ تا ۱۳ در طبقه ۸ اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران حضور بهم رسانند.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.