نگاهی اجمالی به کشورهای صاحب نام بخش معدن

0 1,625
پرو با سرمایه های خارجی صنایع معدنی خود را توسعه داد پرو چگونه کشوری در بخش معدن و صنایع معدنی است. میزان سرمایه های جذب شده این کشور طی سال های اخیر در بخش معدن چقدر بوده است. گروه ترجمه ی مدیریت روابط عمومی ایمیدرو در راستای رسالت اطلاع رسانی خویش و با هدف آشنایی علاقمندان به بخش معدن و صنایع معدنی با کشور های معدنی صاحب نام جهان در این حوزه اقدام به انتشار سلسله گزارش های هفتگی کرده است. درگزارش این هفته به بررسی کشور پرو و جایگاه معدنی آن می پردازیم.

پرو با جمیتی بالغ بر ۳۱ میلیون و ۴۸۸ هزار نفر در آمریکای جنوبی واقع شده و دارای ذخایر غنی طلا، مس، نقره، نفت، گاز و فسفات است. این کشور از پیشتازان عرصه صنایع معدنی جهان و یکی از تولیدکنندگان فلزات پایه و گرانبهاست که اخیرا به عنوان دومین کشور تولیدکننده مس جهان و جزء چهار تولیدکننده برتر در حوزه فلزاتی همچون نقره،سرب و روی،قلع و مولیبدن به شمار می رود.

برخورداری از ثبات سیاسی و رشد پایدار اقتصادی ناشی از رشد تولید مواد معدنی، شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری در بخش معدن این کشور فراهم کرده است.

طی سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ نرخ بالای تولید مواد معدنی منجر به جذب ۴۲ میلیارد دلار سرمایه در بخش معدن این کشور شد و در حال حاضر طرح های معدنی آماده توسعه در این کشور بیش از ۴۶ میلیارد دلار تخمین زده شده است.

پرو یکی از کشورهایی است که پایین ترین هزینه عملیاتی هزینه عملیاتی را در جهان دارند و برخورداری از طیف وسیع افراد آموزش دیده و متخصص در حوزه های زمین شناسی و مهندسی معدن پتانسیل رشد و توسعه را در بخش معدن این کشور فراهم کرده و فرصتی طلایی برای سرمایه گذاران به شمار می رود.سرمایه گذاران خارجی یکی از عوامل حیاتی رشد و موفقیت بخش اکتشاف و صنایع معدنی پرو هستند.

در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ هزینه های اکتشاف معادن در پرو با ۲۸ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۱۵۱میلیون و ۸۰۰ هزار دلار افزایش یافت. طی سال جاری میلادی در این کشور کاوشگرانی همچون Regulus Resources وTinka Resources موفقیت هایی را به ترتیب در بخش مس و روی به دست آوردند.
ادامه مطلب

منبع ایمیدرو
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.