پریمتالز مدرنترین تکنولوژی تولید فولاد جهان را در کنفرانس استیل پرایس رونمایی می کند

0 1,147

پریمتالز آخرین تکنولوژی تولیدفولاد را در دومین کنفرانس نوآوری در تجارت و تکنولوژی فولاد و مواد اولیه ۱۲ مهرماه در هتل استقلال رو نمایی می کند.
به گزارش معدن ۲۴، نوآوری برای صنایع فلزات شعار پریمتالز است. یک دهه طولانی برای ارتقا نوآوری در صنعت فولاد دارد. این شرکت به طور مدام پیشگام در ارائه راهکارها برای تولیدکنندگان فلزات با تجهیزات پیشرفته بوده است.
جدیدترین فضای متمرکز شده این شرکت عبارتند از راه حل های زیست محیطی، دیجیتال سازی تمام فرایند تولید، اتوماسیون پیشرفته، طرح های آینده نگرانه مرتبط با ریخته گری و نورد و همچنین فرایند پیشرفته تحلیل و بهینه سازی است.
با هزاران منابع در طراحی و ساخت فولاد، این شرکت آماده حمایت از مشتریان خود در تنظیم اهداف جدید و تصمیم گیری درباره نقش آتی خود در تجارت فلزات است.
این شرکت مسئول تهیه تجهیزات مکانیکی، برق و اجزای تجهیزات اتوماسیون، مهندسی و خدمات است. کنترل کیفیت تامین کنندگان، گسترش، نظارت، بازرسی، تدارکات و کنترل صادرات نیز بخشی از دامنه فعالیت این شرکت است.

دومین کنفرانس بین المللی استیل پرایس با موضوع نوآوری در تجارت و تکنولوژی فولاد و مواد اولیه با هدف معرفی روشهای جدید فولاد سازی و استفاده بهین از مواد اولیه این صنعت ۱۲ مهر ماه با حضور شرکت های یو اچ تی سوئد،ام ام ای،کامیو دیتیژ دبی، فولاد مبارکه اصفهان،ذوب آهن اصفهان،شرکت صنعتی معدنی چادرملو،فولاد هرمزگان در هتل استقلال تهران برگزار می شود .
گفتنی است همزمان با برگزاری این کنفرانس یک روز نمایشگاه جانبی برگزار می شود.
ارائه تکنولوژی های نو در فولاد و مواد اولیه در سطح جهان هدف از برگزاری این کنفرانس است.
شرکت هایی که تمایل به حضور در این کنفرانس بین المللی و نمایشگاه جانبی آن را دارند برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه کنفرانس با شماره تماس های ۸۸۹۵۴۵۲۴ و ۸۸۹۷۲۲۱۳ تماس حاصل فرمایند.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.