ثبت رکورد تولید شمش روی در هلدینگ توسعه معادن روی ایران

0 1,510

مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران خبر داد:
ثبت رکورد تولید شمش روی در هلدینگ توسعه معادن روی ایران
مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن روی ایران از رکورد شکنی تولید شمش روی در هلدینگ توسعه معادن روی ایران خبر داد و گفت: با تلاش و همت مجموعه دست اندرکاران هلدینگ توسعه معادن روی ایران اعم از کارگران، تکنیسین ها و سطوح مختلف مدیران در شرکت های تولیدی زیر مجموعه هلدینگ، افتخار دارد ثبت رکورد تولید بالغ بر ۸۱۹۸ تن شمش روی در شهریور ماه سال جاری را اعلام کند.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران، اردشیر سعد محمدی در ادامه دستیابی به این رکورد را بی سابقه عنوان کرد و افزود: لازم به ذکر است در مقایسه با آمار تولید ماهانه تجمیعی هلدینگ، دستیابی به این حجم از تولید، طی ۶۰ ماه گذشته سابقه نداشته است.
وی ادامه داد: استحصال بیش از ۸۰۰۰ تن شمش روی آن هم در شرایط کاهش بی سابقه عیار مواد معدنی داخلی و موانع تامین خاک از منابع خارجی، به صورت مضاعف بر اهمیت دستیابی به رکورد یاد شده می افزاید.
سعد محمدی یاد آور شد: برای نیل به این موفقیت شرکت های “تولید روی بندرعباس” با تولید ۱۲۵۰ تن ، “کالسیمین” با تولید ۳۵۹۱ تن و “ذوب روی بافق” با تولید ۱۳۷۴ تن شمش روی که به ترتیب در ۶۰ ماه، ۲۸ ماه و ۱۱ ماه گذشته بی سابقه بوده، بیشترین نقش را ایفا کرده اند.
به گفته وی همچنین دو شرکت فرآوری مواد معدنی ایران نیز با ۵۷۳ تن تولید، ذوب و روی قشم با ۹۲۲ تن تولید، شرکت ملی سرب و روی ایران با ۴۸۹ تن تولید در شهریور ماه سال جاری با ثبت رکورد تولید پنج ساله همراه شدند.
از سویی شرکت اسید سازان با ثبت رکورد ۱۱۸۹۵ تنی در شهریور ۹۶ بیشترین تولید ماهانه را به ثبت رسانید و میزان تولید ماهانه این شرکت با ثبت عدد ۶۲۹۷۹ تن تولید نسبت به رکورد قبلی در ۶ ماهه سال ۹۳ بیش از ۱۴٫۳ درصد رشد را تجربه کرد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.