تأکید فولادمبارکه بر افزایش کیفیت و تنوع محصولات با ارزش افزودۀ بیشتر

0 2,149

مدیرعامل فولادمبارکه در ادامه ضمن قدردانی از موفقیت‌های کسب شده در تولید ۱۱۸ ذوب و سایر افتخارات کارکنان تصریح کرد: دستیابی به رکوردهای جدید در جای خود با ارزش و مفید است. در واقع افزایش کمی تولید بدون افزایش کیفی و کاهش ضایعات معنا و مفهوم ندارد. این دو مقوله را باید با همدیگر در نظر گرفت؛ زیرا بی توجهی به کیفیت، علیرغم افزایش تولید به شدت بر سودآوری شرکت تأثیر خواهد گذاشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص ارزیابی خارجی پیش روی فولادمبارکه خاطرنشان کرد: ازآنجاکه در ارزیابی خارجی، فولادمبارکه با شرکتهای خارجی مقایسه میشود، همۀ مدیران و مسئولان واحدها باید ضمن اطلاع رسانی کافی در این خصوص، نقاط قوت و قابل بهبود شرکت را به صورت مدون تهیه نمایند تا بتوانیم با همزبانی گزارش خوبی را ارائه کنیم.
دکتر سبحانی در همین خصوص ادامه داد: در فرایند انجام ارزیابی نقاط ضعف و قدرت شرکت مطرح و تجاربی در این مسیر منتقل می شود. ضمن اینکه بهبود مستمر و کسب جایگاهی بهتر برای سرآمدی شرکت از دیگر دستاوردهای این فرایند خواهد بود.
مدیرعامل فولادمبارکه ۴مهر۱۳۷۰، سالروز تولید اولین محصول در ریخته گری مداوم شرکت را به همۀ همکاران تبریک گفت و افزود: همواره تأکید شده است که کار ایمن سرلوحۀ همۀ فعالیتهای سازمان است؛ از این رو همۀ کارکنان باید در رعایت مسائل ایمنی و بازنگری دستورالعمل های مربوط به آن و همچنین آموزش و انتقال تجارب به کارکنان جدید، مسئولیت پذیر باشند.
گفتنی است در جلسۀ کمیتۀ مدیریت شرکت فولادمبارکه، معاونان و مدیران گزارشهای مبسوطی از نواحی و واحدهای تحت مدیریت خود ارائه کردند و با مطرح مسائل هر ناحیه، از سوی مدیرعامل شرکت راهکارها و نکات موردنظر ارائه شد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.