محصولات جدید ذوب آهن اصفهان به بازار می آید

0 1,348

افزایش درآمد ذوب آهن در نیمه دوم سال به یک شرط

به گزارش معدن ۲۴ ، احسان دشتیانه معاون بازاریابی و فروش شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص وضعیت قیمت محصولات به گفت: قیمت محصولات ذوب آهن نیز در بازارهای داخلی روند افزایشی داشته و به عنوان مثال تیر آهن H ذوب آهن در روز سه شنبه در سقف قیمتی به فروش رسید. بازارهای صادراتی هم با اندکی نوسان روبرو است. به نظر می رسد قیمت ها در نیمه دوم سال در همین محدوده باشد؛ البته همیشه باید احتمال نوسان منفی و مثبت قیمتی را در نظر داشت.

با توجه به اینکه قیمت ها از اوایل شهریورماه رشد کرد؛ در صورت تثبیت قیمت های فعلی، در نیمه دوم سال، درآمد بیشتری نسبت به ۶ ماهه نخست محقق خواهد شد.

با توجه به گزارش های بودجه شرکت های فولادی، مشخص است که پیشبینی اکثر شرکت های فولادی، تداوم روند قیمت های فعلی در نیمه دوم سال بوده و بودجه ها با همین دیدگاه اصلاح شده اند.

محصولات جدید ذوب آهن

دشتیانه در خصوص محصولات جدید ذوب آهن به گفت : شرکت ذوب آهن اصفهان شمش های گرد یا “گرده” های تا سایز ۲۵۰ میلیمتر را به تازگی روانه بازار کرده است. این محصول در صنایع خودروسازی و مس… استفاده می شود. ضمن اینکه با راه اندازی کامل خط VOD می توان نوع آلیاژی این محصول را هم تولید نمود که در صنایع نفت و گاز، کاربرد دارد.

منبع بورس 7
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.