امضا قرارداد فاز دوم فولاد سازی جهان فولاد با اسپانیایی ها

0 1,153

قرارداد احداث فاز دوم کارخانه های احیاء و ذوب شرکت جهان فولاد با شرکت اسپانیایی منعقد شد.

مدیرعامل شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان از عقد اولین قرارداد برای احداث دو کارخانه احیاء و ذوب به عنوان فازدوم کارخانه های این مجتمع با شرکت ایدوم اسپانیا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر، مهندس علی عباسلو گفت: فاز دوم کارخانه های مجتمع جهان فولاد، احداث دو کارخانه احیاء و ذوب با ظرفیت هر کدام یکی میلیون تن و اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون یورور با محصول نهایی شمش می باشد که با انعقاد قرارداد مهندسی با شرکت ایدوم اسپانیا، عملا وارد مرحله اجرایی این پروژه شده ایم.
مهندس علی عباسلو افزود: مبحث تامین منابع مالی پروژه نهایی شده است و به زودی بیمه اسپانیا قرارداد مالی را تامین کرده تا هزینه های خرید تجهیزات به شرکت های سازنده، شروع به پرداخت شود.
وی ادامه داد: عملیات طراحی مهندسی پروژه آغاز شده است و در مراحل بعد، عملیات تدارکات و دریافت تجهیزات کارخانه ای را خواهیم داشت که امیدواریم با پیش بینی سه ساله، شاهد تکمیل این پروژه باشیم.
مهندس عباسلو تاکید کرد: در مدت یکسالی که در حال مذاکرات لازم و جمع آوری اسناد بودیم، همواره مورد حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان سهام دار اصلی و اعتماد شخص جناب مهندس تقی زاده مدیرعامل محترم شرکت گل گهر بوده ایم که همینجا لازم میدانم علاوه بر تشکر از ایشان و همه همکاران و همراهان پروژه، این موفقیت را به مجمع عمومی شرکت های گل گهر و جهان فولاد و مردم استان و شهرستان سیرجان تبریک بگویم.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.