با گذشت 8 ماه از سال

رکورد سالانه ارسال شمش در فولاد خراسان شکست

0 1,258

رکورد ارسال ماهانه و سالانه ارسال شمش مجتمع فولاد خراسان در آبان ماه سال جاری شکسته شد.

به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان، مدیر بازاریابی و فروش شرکت با اعلام این خبر افزود: ثبت رکورد سالیانه ارسال شمش در آبان ماه سال جاری به میزان ۱۳۳ هزار تن می باشد که نسبت به رکورد قبلی که در سال ۱۳۹۴ به میزان ۱۰۷ تن بود، ۲۴ درصد رشد را نشان می دهد و این در حالی است که این رکورد سالانه با گذشت ۸ ماه از سال محقق شده است.

مهندس بختیاری همچنین گفت: در آبان ماه سال جاری ۳۴ هزار و ۵۵۳ تن شمش از مجتمع بارگیری و ارسال شده است که نسبت به رکورد ماهانه ۵۰ درصد رشد را نشان می دهد. رکورد پیشین ارسال شمش از فولاد خراسان مربوط به شهریور ماه ۹۴ سال به میزان ۲۳ هزار تن می باشد.

وی در ادامه موجودی انبار را تا پایان شش ماه سال جاری ۱۱ هزار و ۹۳۱ تن اعلام نمود و افزود: این میزان موجودی محصول در انبار از سال ۱۳۸۹ تاکنون بی سابقه بوده است کمترین موجودی انبار ثبت شده شرکت مربوط سال ۸۹ با ۱۱ هزار و ۹۰۴ تن می باشد.

مهندس بختیاری برنامه ریزی و زمان بندی مناسب برای حمل محصول که توسط مدیر فولادسازی و پرسنل سختکوش آن واحد به ویژه پرسنل شاغل در انبار شمش رقم خورد بخشی از عوامل موثر در دستیابی به این رکورد خواند و افزود بدون همت بالای این عزیزان دستیابی به این رکورد محقق نمی گشت.

شمش فولاد محصولی است که در کارخانه های نوردی و برای تولید محصولات نهایی از قبیل میلگرد به مصرف می رسد.

 

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.