در روزنامه های کثیرالانتشار؛

امروز، جزئیات ۱۵ محدوده معدنی منتشر می شود

0 1,044

به گزارش معدن ۲۴، فراخوان سرمایه گذاری در این پهنه ها روزهای شنبه و یکشنبه در روزنامه های کثیرالانتشار دنیای اقتصاد، صمت، اطلاعات، تهران تایمز و ایران دیلی منتشر می شود.
همچنین در روز یکشنبه هفته پیش رو نیز روزنامه های اطلاعات و صمت و در روز دوشنبه، روزنامه های ایران دیلی و تهران تایمز اطلاعات مربوط به این پهنه ها را منتشر خواهند کرد. اطلاعات فوق در عین حال در وب سایت ایمیدرو در بخش سرمایه گذاری/ مزایده نمایش داده شده اند.
این فراخوان که در واقع از نخستین دستاوردهای برنامه اکتشاف ایمیدرو در سطح ۲۵۰هزار کیلومتر مربع از مساحت کشور رونمایی می کند، در جهت جذب سرمایه برای مشارکت در اکتشاف و بهره برداری از بلوک های پانزده گانه پهنه اکتشافی آباده-جازموریان است. مهدی کرباسیان ریس هیات عامل در روزهای اخیر گفته است: از سال ۹۳ تاکنون افزون بر ۴۳۰ محدوده معدنی مشخص شده که در مرحله نخست، ۱۵ پهنه ارایه می شود. در این پهنه ها ۵هزار کیلومتر مربع به عنوان مناطق امید بخش معرفی شده است که دارای پتانسیل مواد معدنی همچون آهن، کرومیت، طلا، مس و سرب و روی برای اکتشاف و سپس بهره برداری هستند.
بلوک های یاد شده در استان های فارس (۲ بلوک)، کرمان (۶ بلوک)، هرمزگان (یک بلوک) کرمان- هرمزگان (۵ بلوک) و کرمان-یزد (یک بلوک) واقع شده اند. ایمیدرو اعلام کرده هزینه هایی که در اکتشاف انجام داده را از سرمایه گذاران دریافت نمی کند.
لینک فراخوان سرمایه گذاری در پهنه ها

منبع ایمیدرو
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.