سومین همایش فرصت‌های بازرگانی و سرمایه گذاری ایران و چین برگزار می‌شود

0 1,168

به همت اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران سومین همایش فرصت‌های بازرگانی و سرمایه گذاری ایران و چین دهم و یازدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش معدن ۲۴، این همایش دو روزه با هدف ایجاد ارتباطات تجاری و تشکیل شبکه‌های کاری میان بازرگانان و سرمایه گذاران و با حضور مقامات، دست اندرکاران و کارشناسان ارشد مجرب و ارایه کارگاه‌ها و پنل‌های مختلف و کاربردی در سالن همایش‌های بین‌المللی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به اجرا در خواهد آمد.

بررسی فرصت‌های پروژه بزرگ احیای جاده ابریشم و سرمایه گذاری در کشورهای در مسیر از جمله ایران و تحلیل فرصت‌های بانک سرمایه گذاری زیرساخت‌های آسیا(AIIB) برای تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی ایران از جمله مهمترین محورهای همایش خواهد بود.

در این همایش شرایط بانکی دو کشور جهت دریافت LC و آمادگی شرکت‌های چینی جهت مشارکت در پروژه های ایران در قالب EPCFمورد بررسی قرار می‌گیرد.

فرصت‌های جذب سرمایه گذاران چینی در حوزه شرکت‌های دانش بنیان، استارت آپ‌ها و فرصت‌های ادغام و تولید مشترک با شرکت‌های چینی جهت صادرات به کشورهای منطقه نیز از دیگر محورهای همایش است.

منبع شاتا نیوز
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.