بازدید مدیران ارشد شرکت کره ای Posco از شرکت لوله سازی ماهشهر

0 1,805

به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی ماهشهر، در راستای بهبود روابط فنی و تجاری فی مابین شرکت لوله سازی ماهشهر و شرکت posco ، هیاتی از مدیران ارشد شرکت Posco از شرکت لوله سازی ماهشهر بازدید نمودند.
در این دیدار که مدیران تولید ، کنترل کیفیت و بازرسی، تحقیق و توسعه و فروش شرکت posco حضور داشتند مهندس مهدی نصیری عضو هیات مدیره و مدیرکارخانه شرکت لوله سازی ماهشهر ضمن معرفی توانمندیهای شرکت لوله سازی ماهشهر، ازتمایل این شرکت برای گسترش همکاری با posco در تامین ورق مورد نیاز برای پروژه های آتی شرکت خبر داد.
در ادامه بازدیدی از خط تولید و ازمایشگاه شرکت لوله سازی ماهشهر توسط تیم کره ای انجام شده و شرکت کره ای از سطح بالای تکنولوژی و نیروی انسانی متخصص و ماهر شرکت لوله سازی ماهشهر ابزار رضایت نمود.
همچنین با حضور مدیران بازرگانی ، تولید ، برنامه ریزی و مهندسی شرکت لوله سازی ماهشهر ، جلسات تخصصی در راستای تدوین نقشه راه همکاریهای آتی دو شرکت برگزار گردید.
شرکت لوله سازی ماهشهر در حال استفاده از ورق های تولید شده توسط توسط شرکت posco برای تولید لوله های گاز ترش متعلق به شرکت مناطق نفت خیز جنوب می باشد.
همچنین این شرکت قصد دارد برای پروژه های آتی خود نیز از توانمندی این ورق ساز کره ای در تامین مواد اولیه خود استفاده نماید.
گفتنی است شرکت پوسکو ( POSCO: Pohang Iron and Steel Company)
در سال ۲۰۱۰از نظر میزان ارزش بازار سرمایه، عنوان بزرگترین شرکت فولادساز جهان را از آن خود نمود.
همچنین با تولیدی معادل ۴۱.۹۷۵ میلیون تن فولاد خام در سال ۲۰۱۵ در رتبه چهارمین تولیدکنند فولاد جهان قرار گرفت.

@mpmsadid

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.