جهش تولید در فولاد هرمزگان

0 928

رکورد تولید تختال در فولاد هرمزگان
به گزارش معدن ۲۴،با افزایش بهره وری و استفاده بهینه از تجهیزات در دی ماه سال ۹۶ با تولید ۱۳۰هزار و ۴۷۵ تن تختال در این کارخانه طی سی روز، رکورد جدیدی را به ثبت رساند که رکورد قبلی ۱۲۹هزار و ۱۴۸ تن تختال در فروردین ماه سالجاری طی سی و یک روز بوده است.

معاون بهره برداری فولاد هرمزگان گفت : کارکنان پرتلاش واحد فولادسازی فولاد هرمزگان علاوه بر ثبت رکورد ماهانه تولید تختال در تاریخ ۲۷ دیماه ۹۶ با دستیابی به رکورد ۴۸ ذوب و افزایش تولید به میزان ۵هزار و ۷۵۰ تن تختال در روز ، برگ زرین دیگری بر افتخارات فولاد هرمزگان به ثبت رساندند.

مهندس محمدجعفر پارسی افزود: رکورد پیشین تولید در کوره های قوس الکتریکی ، مربوط به دوم دیماه ۹۶ به میزان ۴۷ ذوب با تولید ۵هزار و ۶۱۰ تن تختال بوده است.

وی اضافه کرد : انتقال دانش فنی از فولاد مبارکه و تجربه کارشناسان بزرگترین کارخانه فولادی کشور نقش بسزایی در رشد و شکوفایی فولاد هرمزگان و دستیابی به رکوردها و جهش در تولید داشته است ،به طوری که امروز شاهد دستیابی به ظرفیت های اسمی کارخانه و تولید باکیفیت ترین تختال کشور در فولاد هرمزگان هستیم.
وی با تأکید بر ضرورت تثبیت این شرایط و لزوم دستیابی به رکوردهای بالاتر افزود: به یقین با کمک و همکاری همه واحدهای شرکت میتوانیم به شرایط مطلبوبتری دست یابیم.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.