رکورد تاریخی برای مجتمع فولاد خراسان/جهش درخشان سودسازی هر سهم در شرکت فولاد خراسان

0 5,404

عملکرد مطلوب شرکت مجتمع فولاد خراسان در دروه ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، منجر به شناسایی سود ۸۰۹ ریالی برای هر سهم «فخاس» شد و قیمت این نماد موفق بورسی در بازار سرمایه شاهد رشد ۱۴۴درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود.
مدیرعامل فولاد خراسان با بیان این که افزایش هر سهم مجتمع ناشی از رشد ٢٧ درصدی درآمدهای عملیاتی، رشد٣٧ درصدی سایر درآمدها و کاهش ٣۵ درصدی هزینه های مالی است افزود: از نکات مثبت و قابل توجه گزارش ۶ ماهه فولاد خراسان ، عملکرد ارزشمند و متمایزی است که با حمایت موثر سهامداران عمده شرکت، همراهی اعضای هیات مدیره و تلاش شبانه روزی کارکنان مومن و متعهد خود آن را به نمایش گذاشت.
کسری غفوری درآمدهای حاصل از فروش محصولات تولیدی مجتمع را در نیمه نخست امسال عاملی دانست که باعث بهبود حاشیه سود این شرکت و ایجاد جهش درخشان سودسازی برای هر سهم فولاد خراسان گردیده است.
شایان ذکر است حاشیه سود خالص مجتمع در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۹ ، ٣۵ درصد می باشد و این در حالی است که این رقم در مدت مشابه سال قبل ١٨ درصد بود که نسبت به مدت مشابه حکایت از رشد ۱۷ درصدی دارد.
فولاد خراسان با سرمایه ثبت شده ۱۱,۹۰۰,۰۰۰ میلیون ریال ،گزارش های مالی منتهی به شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹ را درسامانه «اطلاع رسانی کدال« منتشرکرد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.