چوب روسیه لای چرخه پالایندگی هوا/ بازگشت اروپا به عصر زغالسنگ

0 43

معدن۲۴: تعدادی از کشورهای اتحادیه اروپا طرح های اضطراری را با هدف کاهش و سهمیه بندی استفاده از گاز طبیعی و احیای تولید برق با سوخت زغالسنگ اجرا کرده اند.
این هفته آلمان، اتریش و هلند اعلام کردند که زغالسنگ می تواند به آنها کمک کند تا با بحران انرژی در زمستان آینده کنار بیایند. رابرت هابک، معاون صدراعظم و وزیر اقتصاد آلمان گفت که این کشور تصمیمی «تلخ» برای راه اندازی مجدد نیروگاه های زغالسنگ گرفته است.
گزارش ها همچنین نشان می دهد که نیروگاه های زغالسنگ ایتالیا در چند ماه گذشته ذخایر زغالسنگ ذخیره کرده اند. در همین حال، هلند و دانمارک نیز روز دوشنبه برنامه‌های اضطراری را اعلام کردند که به معنای جیره‌بندی گاز در صورت کمبود عرضه است. تغییر برنامه های انرژی سبز بدون زغا‌سنگ اتحادیه اروپا به سوخت آلاینده پس از آن اتفاق افتاد که تامین‌کننده اصلی گاز این بلوک، گازپروم روسیه، هفته گذشته تحویل گاز از طریق خط لوله نورد استریم را ۶۰ درصد کاهش داد.
این بلوک برای ۴۰ درصد از نیازهای گاز طبیعی خود به روسیه متکی است و کاهش تحویل، امنیت انرژی اتحادیه اروپا را تهدید می کند. در حال حاضر تقاضا برای گاز طبیعی در منطقه بسیار زیاد است، زیرا گرمای تابستان اروپایی ها را مجبور می کند استفاده از سیستم های خنک کننده را افزایش دهند. با این حال، وضعیت ممکن است نزدیک به ماه های زمستان که مصرف فصل گرما بسیار بیشتر است، بدتر شود.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.