آغاز تبلیغات محیطی سومین نمایشگاه بازرگانی- صنعتی ارمنستان + تصاویر

0 809

در فاصله ۴۰ روز مانده تا سومین نمایشگاه بازرگانی- صنعتی ارمنستان، تبلیغات محیطی این دوره از نمایشگاه در نقاط مختلف شهر ایروان (پایتخت این کشور) آغاز شد. همچنین اطلاعات نمایشگاه بر روی سایت نمایشگاهی «ایروان اکسپو»‌ به نشانی https://mergelyan.com/en/exp/87 قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری- تحلیلی معدن۲۴، سومین نمایشگاه بازرگانی- صنعتی ارمنستان از تاریخ یکم لغایت چهارم شهریورماه (۲۳ تا ۲۶ آگوست) در ایروان با حضور صنعتگران و تجاری از ارمنستان، روسیه، قرقیزستان و قزاقستان و همچنین صنعتگران و تجار ایرانی در محورهای فولادسازی، تجهیزات نفت و گاز، پتروشیمی، آب و برق و انرژی، صنعت ساختمان، کشاورزی و صنایع غذایی و تجهیزات پزشکی، سلامت و دارو برگزار می‌شود.
این دوره از نمایشگاه به دلیل جنگ روسیه و اوکراین و با توجه به سهم بالای این دو کشور در بازار فولاد که اکنون از دست رفته، فرصت بسیار مناسبی به‌ویژه برای فولادسازان ایرانی است.
با مناقشه نظامی این دو کشور پیش‌بینی می‌شود یک ظرفیت خالی بین ۱۶ تا ۴۵ میلیون تن از صادرات فولاد جهان حذف شود که بخش عمده آن به کشورهای اروپایی و بخش کمتری به ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج‌فارس صادر می شد و همه اینها به معنای یک فرصت مطلوب صادراتی برای فولادسازان کشورمان است.
این نمایشگاه با همکاری مشترک شرکت پارس پگاه تجارت و گروه استیل پرایس برگزار خواهد شد که در آن برپایی یک همایش تخصصی فولادی با حضور فولادسازان ایرانی، مسئولان بلندپایه ایرانی و ارمنی و سایر شرکت‌کنندگان خارجی حاضر در نمایشگاه پیش‌بینی شده است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۰۹۸۸۹۱ (۱۰ خط) شرکت پارس پگاه تجارت یا با شماره تلفن‌های ۸۸۹۸۱۲۰۶ و ۱۲۰۷ سایت خبری- تحلیلی معدن۲۴ همچنین تلفن همراه ۰۹۳۶۱۵۸۴۷۸۸ تماس حاصل کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن تبلیغات این دوره از نمایشگاه و نمایشگاه سال ۲۰۲۱ ایروان به سایت نمایشگاهی «ایروان اکسپو» به نشانی https://mergelyan.com/en/exp/87 مراجعه کنند.
پایان خبر///

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.