تامین تسهیلات اکتشافی و سرمایه در گردش معادن زغالسنگ خراسان جنوبی

0 168

معدن۲۴:سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تسهیلات اعتباری مورد نیاز معادن زغالسنگ استان به منظور کمک به توسعه فعالیت‌های اکتشافی و سرمایه در گردش این معادن از طریق تسهیلات اعتباری تامین می‌شود.

حامد حسن نژاد اظهار کرد: با توجه به اعلام صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی کشور و با توجه به انعقاد تفاهم نامه فی مابین این صندوق و بانک تجارت، این تسهیلات با دوره بازپرداخت ۵ ساله اعطا می شود.

وی ادامه داد: اعطلای این تسهیلات به متقاضیان اکتشاف پس از انجام مراحل شناسایی و پی جویی و با ارائه طرح مصوب مورد تائید اداره کل صمت استان، متقاضیان اکتشاف حین استخراج و اکتشاف ماده معدنی دوم و همچنین متقاضیان آماده سازی و سرمایه در گردش معادن زغالسنگ امکان پذیر است.

حسن نژاد بیان کرد: برابر اعلام صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی کشور این تسهیلات با دوره بازپرداخت ۵ ساله شامل حداکثر دو سال دوره مشارکت و حداکثر سه سال دوره بازپرداخت با لحاظ دو ماه تنفس و ۳۴ قسط با نرخ‌های ۱۱ و ۱۳ درصد توسط بانک و با معرفی و حمایت این صندوق خواهد بود.

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: متقاضیان واجد شرایط این تسهیلات لازم است نسبت به ثبت نام از طریق سایت صندوق بیمه به نشانی www.iranmico.com اقدام کنند.

منبع ایسنا
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.