بازدید سرزده رئیس هیئت عامل ایمیدرو از پروژه آهن اسفنجی فولاد اقلید

0 177

معدن ۲۴:وجیهه اله جعفری معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو دیروز ظهر به صورت کاملاً سرزده از پروژه آهن اسفنجی شرکت فولاد اقلید پارس بازدید کرد.

شرکت فولاد اقلید پارس بهمن ماه سال ۱۴۰۰ با سهامداری ۵۱ درصدی «ومعادن»، ۳۰ درصدی «کچاد» و ۱۹ درصدی «ایریتک» به ثبت شرکت ها رسید تا یک واحد احیا مستقیم (تولید آهن اسفنجی) را در شهرستان اقلید استان فارس احداث نماید.

به گزارش دنیای معدن، وجیهه الله جعفری در بازدید دیروز خود با مشاهده عملیات انجام گرفته در سایت پروژه آهن اسفنجی اقلید ازجمله دیوارکشی، راه سازی، ریفورمر و کوره و همچنین اقدامات مهندسی، از پیشرفت کار ابراز خرسندی کرد و گفت: این پروژه می تواند اتفاقات خوب اقتصادی را برای مردم اقلید رقم بزند.

وی با اشاره به صعود ایران به جایگاه هفتم فولادسازان جهان، اظهار داشت: با به نتیجه رسیدن و بهره برداری از پروژه هایی همچون پروژه آهن اسفنجی اقلید که در حال ساخت هستند، می توانیم به رتبه های بهتری نیز دست یابیم.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو با آرزوی توفیق و خدا قوت به دست اندرکاران این پروژه، افزود: پژوه آهن اسفنجی اقلید ازآنجاکه جزو ۴۸ پروژه گروه پیشرانان پیشرفت محسوب می شود باید با سرعت بیشتری به سرانجام برسد تا مردم اقلید نیز سریع تر از برکات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آن بهره مند شوند.

منبع دنیای معدن
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.