رشد ۲۴.۶ درصدی فروش ذوب آهن تا پایان آذر‌ماه

0 145

بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از رشد ۲۴.۶ درصدی فروش انواع محصولات داخلی و صادراتی از سوی ذوب آهن اصفهان در ۹ ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۴۰۰ است.

به گزارش روز سه‌شنبه سایت خبری- تحلیلی معدن۲۴ از آمارنامه های سامانه کدال، از آغاز امسال تا پایان آذر‌ماه در ذوب آهن ۶۱۴ هزار و ۱۱۰ تن تیرآهن، ۲۸۸ هزار و ۹۳۶ تن میلگرد، ۲۵ هزار و ۹۴۱ تن کلاف، ۹۴ هزار و ۵۱۳ تن شمش کالایی، ۴ هزار و ۹۱۹ تن ریل، ۱۲۳ هزار و ۴۷۳ تن شمش چدن و ۱۸ هزار و ۱۸۰ تن سایر محصولات (نبشی، چهارگوش، ناودانی و غیره) تولید شد.

** تولیدات صادراتی

در ۹ ماهه ابتدایی امسال همچنین ۴۲ هزار و ۴۵۰ تن تیرآهن، ۶۷ هزار و ۱۶۵ تن میلگرد، ۱۰۴ هزار و ۱۴۶ تن کلاف، ۶۲۷ هزار و ۷۰۲ تن شمش کالایی و ۳۴ هزار و ۶۸۱ تن شمش چدن در ذوب‌آهن برای بازارهای صادراتی تولید شد که درآمدی معادل ۱۲۶ هزار و ۵۳۸ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال را برای این شرکت به دنبال داشت.
برپایه آمارهای سامانه کدال، مجموع فروش شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از ابتدای امسال تا پایان آبذر ماه رقم ۳۱۶ هزار و ۷۳۸ میلیارد و ۵۴۸ میلیون ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۴.۶ درصدی نشان می دهد.
پایان خبر////

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.