پیشرفت ۶۶ درصدی کارخانه استحصال طلا در سیستان

0 123

جمعی از مدیران شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس و تعدادی از مدیران این استان از محل احداث کارخانه طلا و پروژه‌های اکتشافی شرکت پارس تامین واقع در سیستان و بلوچستان بازدید کردند.

به گزارش معدن ۲۴، در این بازدید محمد‌نبی نوری، مدیرعامل شرکت توسعه معادن پارس تامین گزارش کاملی را از روند پیشرفت احداث کارخانه استحصال طلا ارائه داد و اعلام کرد: از زمان آغاز فعالیت ساخت تا الان با پیشرفت ۶۶‌رصدی روبه‌رو بوده‌ایم.

نوری با اشاره به حفاری‌های انجام شده و نتایج بدست آمده ، برنامه‌های آتی شرکت برای تکمیل مطالعات اکتشافی مناطق مستعد را شرح داد.

در ادامه امیر حسین نادری مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین گفت: باید با سرعت و توان بیشتری مسیر طی شده را ادامه داد تا در کمترین و‌ کوتاه ترین زمان منجر به افتتاح کارخانه استحصال طلا رسید.

وی افزود: ایجاد اشتغال، جذب نیروهای بومی و سرمایه گذاری و در نتیجه پیشرفت و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته از اهداف اصلی تاصیکوست.

اما در این بازدید و با حضور حسین زهی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی ، سه دهنه پل در جاده‌های مواصلاتی مجاور محدوده‌های اکتشافی شرکت پارس تامین بازگشایی شد. این پل‌ها در سال گذشته و در اثر سیل از بین رفته بود ، که شرکت پارس تامین در راستای مجموعه اقداماتی خود به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی به ترمیم و بازسازی پل های جاده اصلی روستاهای کوته به سنیب پرداخت. در ادامه بازدیدکنندگان از محدود‌ه‌ اکتشافی مادفتی و از سایر محدوده‌ها منطقه بازدید صورت گرفت.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.