مدیرعامل ایمپاسکو خبر داد؛

واگذاری معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار

0 128

معدن۲۴:مدیرعامل شرکت ایمپاسکو از تحویل معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین به سرمایه‌گذار خبر داد.

خدایار کریم‌نژاد مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، از تحویل معدن سرب و روی آلبلاغ به سرمایه گذار پس از برگزاری مزایده عمومی، تعیین برنده و ابلاغ قرارداد سرمایه‌گذاری با موضوع «انجام عملیات اکتشاف و استخراج معدن سرب و روی آلبلاغ و احداث و بهره‌برداری کارخانه تولید شمش روی»‌ به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد.

به گفته وی سرمایه گذار طرح مذکور مشارکت شرکت های فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان و ورق خودروی چهار محال و بختیاری بوده و مطابق قرارداد در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری عملیات اجرایی طرح آغاز شد.

مدیرعامل ایمپاسکو عنوان کرد: طبق مفاد مندرج در قرارداد سرمایه گذار می بایست ظرف مدت زمان ۴ سال نسبت به تجهیز و آماده سازی معدن و احداث کارخانه تولید شمش اقدام و طی مدت ۱۰ سال از آن بهره برداری صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: حداقل ظرفیت استخراج سالانه معدن سرب و روی آلبلاغ ۶۰ هزار تن و ظرفیت تولید کارخانه سالانه ۱۰ هزار تن شمس روی خواهد بود.

کریم‌نژاد در پایان تصریح کرد: مجوزهای محدوده معدنی سرب و روی آلبلاغ متعلق به ایمیدرو بوده و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از ایمیدرو، مسئولیت نظارت بر اجرای طرح مذکور را دارد.

منبع ایمپاسکو
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.