“کنور” بی رقیب در میان نمادهای سنگ آهنی

0 345

معدن۲۴: در معاملات امروز بورس – سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ – شاخص کل با رشد ۱۲ هزار و ۲۹۲ واحدی به ارتفاع ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۷۹۹ واحد رسید. در میان نمادهای سنگ آهنی تنها کنور با ۰.۰۴ درصد افزایش با قیمت ۲ هزار و ۴۱۷ تومان معامله شد و مابقی نمادها کاهش قیمت را تجربه کردند.
شاخص‌ هم وزن نیز با ادامه روند کاهشی بر روی ۷۹۱ هزار و ۱۴۲ واحد توقف کرد. ارزش معاملات بازار بورس نیز به حدود ۱۲۵ هزار و ۸۱۶ میلیارد ریال رسید. همچنین ارزش بازار بورس تهران در روز جاری بیش از ۸ هزار و ۵۰۰ همتی رقم خورد و ارزش معاملات نیز رقمی در حوالی ۱۱ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان را ثبت کرد.
اما گروه فلزات اساسی بعد از گروه بانکی و خودرویی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. در میان نمادهای معدنی، کنور جزو تاثیرگذارترین سهام‌ها معدنی و فلزی در معاملات سه شنبه بود. در میان نمادهای معدنی و فلزی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با نماد “کنور” با ۰.۰۴ درصد افزایش با قیمت ۲ هزار و ۴۱۷ تومان معامله شد و ما بقی نمادهای سنگ آهنی با کاهش قیمت همراه شدند.
اپال با کاهش ۰.۵۸ درصدی با قیمت ۱۸۹۴ تومان معامله شد. کگهر نیز با کاهش ۰.۲ درصدی با قیمت ۴ هزار و ۹۶۵ تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کگل و کچاد به ترتیب با کاهش ۰.۱۴ و ۰.۶۸ درصدی با قیمت ۶۹۷ و ۷۲۸ تومان معامله شد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.