جزییات گزارش عملکرد تولیدی ۲ ماهه ۱۴۰۲ چادرملو

0 62

در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی مجتمع صنعتی چادرملو گزارشی در خصوص عملکرد ۲ ماهه امسال ، طرح ها و برنامه های افزایش تولید ، ارتقای بهره وری ، و تدابیر بیش از پیش کاهش آلایندگی های زیست محیطی ارائه شد.

به گزارش معدن ۲۴،  طاهرزاده مدیر عامل چادرملو با مثبت ارزیابی کردن عملکرد تولید محصولات زنجیره فولاد طی سال ۱۴۰۱ و نیز ۲ ماهه ابتدایی سال جدید که موفق به کسب رکوردهای بی سابقه از ابتدای فعالیت واحدهای تولید شمش فولاد و آهن اسفنجی شده افزود: باوجود محدودیت های ناشی از مصرف انرژی و کاهش قیمت های جهانی فولاد، چادرملو موفق شده است نسبت به سایر شرکت های هم ردیف از سودآوری قابل قبولی برخوردار شد. 

    

مدیر عامل چادر ملو تصریح کرد: سال ۱۴۰۲ هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ اهن و پیش بینی قیمت محصولات فولادی ، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت پذیری بسیار سنگین‌تر می شود. باید تمام سعی و توان خود را برای افزایش تولید به ویژه در انتهای زنجیره، افزایش بهره وری و راندمان تولید و کاهش مصرف حامل های انرژی  با رعایت کامل ضوابط زیست محیطی مصروف داریم .      

 طاهر زاده با تاکید بر تدوین برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت در جهت کسب بالاترین استانداردهای  زیست محیطی برای تولید افزود: آموزش و به کار گیری تجهیزات مدرن ، روز آمد کردن  و هوشمند سازی فرآیند تولید فولاد به خصوص در صنایع پائین دستی نقش مهمی در ارتقای شاخصهای تولید و توسعه پایدار خواهد داشت.  

 در ادامه این نشست صلاحی رئیس هیات مدیره چادرملو گفت : چادرملو به عنوان یک شرکت صنعتی شاخص در استان یزد شناخته می شود ، از این رو وظیفه ما برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول بسیار خطیر و مهم است و از اینکه می بینم دغدغه مدیران در جهت ارتقای بهره وری و اعمال تدابیر زیست محیطی است بسیار خرسندم.         

             

همچنین فاطمی اردکانی نایب رئیس هیات مدیره چادرملو ضمن تقدیر از اقدامات موثر مدیران شرکت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد ‌. باید همه توان و تخصص خود را برای هوشمند سازی چرخه تولید به کار بگیریم تا علاوه بر ارتقای کیفیت بتوانیم محصولات زنجیره را متناسب با نیاز مشتری تولید کنیم.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.