«ایمینو» و «یونیدرو» برگزار می کنند

نخستین «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری و پیش رویداد اینو ماین ۴

0 527
معدن ۲۴:مرکز نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو) با همکاری موسسه یونیدرو نخستین «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری را ویژه دانشجویان و جامعه معدنی کشور برگزار می کند.

بررسی ها نشان می دهد بنگاه‌‌های بزرگ معدنی دنیا به دنبال کاهش هزینه کشف سنگ‌‌های با کیفیت بالا و قابل دسترس در راستای ارتقای اکتشاف و بهبود استخراج مواد معدنی کمیاب مانند طلا هستند و از سویی در سال‌های اخیر توسعه و به‌‌کارگیری مواد بازیافتی و استفاده مجدد از معادن و کالاها توانسته‌‌ مشکلات ناشی از کمیاب شدن مواد معدنی را به صورت چشمگیری کاهش دهد.

با توجه به این مهم طرح زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی (ایمینو) برآن شد تا نخستین «مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری را برای بازیگران اصلی بخش معدن و زیست بوم نوآوری برگزار کند. این رویداد پیش از چهارمین جشنواره اینوماین (جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی) برپا خواهد شد تا ذهنیت نسل قدیم و جدید بخش معدن و صنایع معدنی را با ماموریت های ایمینو، مهفوم نوآوری و ایده پردازی آشنا کند.

در این رویداد که به صورت یکروزه با هدف آموزش فشرده زیست بوم نوآوری در بخش معدن و صنایع معدنی برگزار می شود، ابتدا به معرفی ایمینو و برنامه‌های حمایت از نوآوری و فناوری ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی پرداخته می شود و سپس ۲ کارگاه آموزشی با موضوع “ایده پردازی و خلاقیت” و “نوآوری در معدن” با حضور جناب آقای دکتر حمید امیری، جناب آقای دکتر پیمان حسن پور و جناب آقای دکتر هادی افشاری دایر می شود.

«مینوکمپ» ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری سه شنبه ۲۱ شهریور ماه از ۸ صبح الی ۱۷ بعدازظهر در سالن آمفی تئاتر ایمیدرو برگزار می شود.

منبع ایمینو
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.