خرید، نصب و راه اندازی یک دستگاه مانیپولاتور کوره EAF به همراه قطعات یدکی/شماره مناقصه: ۰۲۶۲-ک-م

0 75

معدن۲۴:آگهی فراخوان عمومی شناسایی “خرید، نصب و راه اندازی ۱ (یک) دستگاه مانیپولاتور کوره EAF به همراه قطعات یدکی شرکت جهان فولاد سیرجان”
شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد”خرید، نصب و راه اندازی ۱ (یک) دستگاه مانیپولاتور کوره EAF به همراه قطعات یدکی” را به سازندگان و تامین کنندگان معتبر واگذار نماید. لذا از شرکت های صلاحیتدار سازنده یا تامین کننده دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان وقت اداری چهار شنبه مورخ ۱۲/۰۷/۱۴۰۲، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مدارک و مستندات براساس دستورالعمل ارزیابی کیفی مناقصه گران به آدرس ایمیل tender@sjscosteel.com ارسال نمایند.
• شرایط
۱- شرکت ها می بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس www.sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به منظور ارزیابی کیفی الزامی است)
۲- درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت و همراه الزامی است.)
۳- اساسنامه و مدارک ثبتی، رزومه سوابق، مدارک و مستندات توان مالی ،گواهی نامه اعلام رضایت کارفرمایان و سایر مدارک و مستندات مطابق دستورالعمل ارزیابی کیفی.
۴- در صورت عدم ارائه مستندات مربوط به موارد مذکور؛ شرکت متقاضی مردود و از روند مناقصه کنار گذاشته خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
سایر موارد:
۱- ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.
۲- شرکت جهان فولاد سیرجان پس از ارزیابی مستندات ارسالی، شرکت هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند را به مناقصه دعوت خواهد کرد.
۳- هزینه چاپ آگهی بر عهده برنده مناقصه می باشد.
۴- جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۹۱۲۹۳۸۳۱۷ یا ۳۱۲۵۷۶۰۰-۰۳۴ داخلی ۶۱۴۳ تماس حاصل نمایید.

واحد دبیرخانه کمیسیون معاملات
(شرکت جهان فولاد سیرجان)

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.