استخراج هفت ماهه سرب و روی انگوران از ۶۰۰ هزار تن گذشت

0 172

معدن۲۴: مدیر مجتمع معدنی سرب و روی انگوران اعلام کرد: با ارسال بیش از ۶۴۰ هزار تن ماده معدنی از بخش روباز و زیرزمینی در هفت ماهه نخست سال جاری در این بخش نیز ۱۹ درصد نسبت به برنامه رشد داشتیم.
امید فلاح از افزایش ۲۷ درصدی استخراج ماده معدنی بخش روباز مجتمع سرب و روی انگوران در هفت ماهه اول سال ۱۴۰۲، نسبت به برنامه خبر داد.
وی در این باره توضیح داد: طی هفت ماهه سال جاری از ابتدای فروردین تا پایان مهر ماه ۵۹۰ هزار و ۱۵۷ تن ماده معدنی پر عیار، متوسط عیار و کم عیار از بخش روباز استخراج شده که نسبت به برنامه رشد بیش از ۲۷ درصدی داشته است.
مدیر مجتمع معدنی سرب و روی انگوران افزود: استخراج ۹۲ هزار و ۵۱۰ تن ماده معدنی از بخش زیرزمینی نیز بیانگر رشد ۲۰ درصدی نسبت به برنامه تدوین شده است.
مدیر مجتمع معدنی سرب و روی انگوران همچنین اعلام کرد: با ارسال بیش از ۶۴۰ هزار تن ماده معدنی از بخش روباز و زیرزمینی در هفت ماهه نخست سال جاری در این بخش نیز ۱۹ درصد نسبت به برنامه رشد داشتیم.
گفتنی است مجتمع معدنی سرب و روی انگوران در ۱۲۵ کیلومتری جاده زنجان – تکاب تامین کننده خوراک بخش عمده‌ای از کارخانه‌های فرآوری صنعت روی کشور است.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.