شرایط خرید محصولات زنجیره فولاد در بورس ابلاغ شد

0 115

مدیر بازرسی و امور اعضای شرکت بورس کالای ایران، شرایط خرید محصولات زنجیره فولاد در بورس را به مدیران عامل شرکت‌های کارگزاری ابلاغ کرد.

به گزارش معدن۲۴، در نامه «محمد نوروزپور» آمده است: 

به استحضار می رساند با توجه به هماهنگی به عمل آمده با وزارت صمت، شرایط خرید محصولات زنجیره فولاد در بورس کالای ایران به شرح ذیل است:

۱- خرید سنگ آهن، در تالار معاملات صرفا با پروانه بهره برداری در طول زنجیره فولاد  و شرایط خرید در مازاد برای همه مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

۲- خرید کنسانتره آهن، در تالار معاملات صرفا با پروانه بهره برداری در طول زنجیره فولاد  و شرایط خرید در مازاد برای همه مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

۳- خرید گندله سنگ آهن، در تالار معاملات صرفا با پروانه بهره برداری در طول زنجیره فولاد  و شرایط خرید در مازاد برای همه مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

۴- خرید آهن اسفنجی، در تالار معاملات، با بهین یاب و شرایط خرید در مازاد با اولویت بهین یاب و در صورت اطلاع رسانی مدیریت بازرسی برای تمام مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

۵- خرید شمش بلوم، در تالار معاملات، با بهین یاب و شرایط خرید در مازاد با اولویت بهین یاب و در صورت اطلاع رسانی مدیریت بازرسی برای تمام مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

۶- شرایط خرید اسلب (تختال) در تالار معاملات و همچنین شرایط خرید در مازاد، برای همه مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

۷- شرایط خرید سایر مقاطع طولی فولادی (میلگرد، تیراهن، نبشی، ناودانی و غیره)  در تالار معاملات و همچنین شرایط خرید در مازاد، برای همه مشتریان دارای کد بورسی امکانپذیر است.

پایان خبر/////

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.