بازدید معاون دادستان کل کشور از شرکت فولاد سرمد ابرکوه

0 97

معدن۲۴:معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه دادستان عمومی و انقلاب استان یزد، دادستان شهرستان ابرکوه، فرمانده سپاه ابرکوه و جمعی از مسئولان قضایی استان یزد از شرکت فولاد سرمد ابرکوه بازدید و در جریان فعالیت ها، طرح های توسعه ای و امور اجرایی این شرکت قرار گرفتند.

دکتر علی جمادی در جمع مدیران شرکت فولاد سرمد حاضر و ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت: پیشرفت طرح های توسعه ای این شرکت چشم گیر بوده که این امر محصول نگاه جهادی و بسیجی است.

ایشان با ابراز خرسندی از بررسی میدانی خط نورد و طرح های توسعه ای، استفاده از متخصصان بومی در طرح های توسعه ای را مهم دانسته و افزود: در سال مهار تورم، رشد تولید؛ برنامه ریزی برای اشتغالزایی بیش از ۸۰۰ نفر از جوانان در این طرح ها بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دبیرخانه ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه اذعان کرد: پیگیری تحقق اشتغال یکی از موضوعات برجسته در قوه قضاییه است و ما خود را موظف به حمایت از تولید می دانیم.

مهندس علیرضا رحیم مدیرعامل شرکت فولاد سرمد ابرکوه، ضمن تبریک هفته بسیج و تشکر از حضور معاون محترم دادستان کل کشور، پیشرفت های ۳ طرح توسعه ای و شکستن رکورد تولید در شش ماهه اول سال جاری را مرهون تفکر و فعالیت های جهادی و بسیجی کارکنان فولاد سرمد دانست.

وی ضمن تشریح طرح های توسعه ای از جمله واحد فولادسازی، واحد آهن اسفنجی و واحد کلاف سازی، از آغاز عملیات نصب کلیه تجهیزات خارجی واحد کلاف سازی با ظرفیت ۴۵۰ هزار تن در سال خبر داد.

علیرضا رحیم به فعالیت های این شرکت در حوزه مسئولیت اجتماعی اشاره کرد و افزود: مرکز MRI شهرستان ابرکوه با مشارکت این شرکت در جمعه هفته جاری افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات زیر ساختی صورت گرفته در طرح های توسعه ای از جمله تامین آب، برق و گاز، ابراز امیدواری کرد با توکل به خدا و تلاش شبانه روزی متخصصان شرکت، واحد کلاف سازی در اواخر سال جاری افتتاح گردد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.