در بازدید از غرفه مجتمع طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان مطرح شد؛

بزرگترین معدن طلا در سیستان و بلوچستان معرفی می‌شود

0 111

معدن ۲۴:مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در حاشیه نمایشگاه معدن و صنایع معدنی زاهدان از معرفی بزرگترین معدن طلا در استان سیستان و بلوچستان بر اساس مطالعات و اکتشافات اخیر خبر داد.

مصطفی مولوی مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران استانی عنوان کرد: اهم فعالیت‌های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در استان سیستان و بلوچستان در وهله اول ایجاد زیرساخت‌های لازم برای اشتغال پایدار است.

وی افزود: همدلی و هم‌افزایی کلیه نهادهای دولتی در رفع موانع تولید و چابکی و تسریع فعالیت‌ها از جمله ملزوماتی است که به رونق اقتصادی استان منجر می‌شود.

مولوی همچنین درباره ماموریت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: استفاده حداکثری از پتانسیل‌های استان با احداث کارخانه‌های فرآوری و تشکیل زنجیره تامین در دستور کار ویژه شرکت قرار دارد.

وی ادامه داد: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد با افزایش توان اکتشافی خود در استان به خصوص در مناطق جنوبی، بزرگترین معدن تولید طلا با مطالعات انجام شده و با اکتشافات اخیر معرفی خواهد شد.

مدیر مجتمع طرح‌های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان در پایان تصریح کرد:‌ در حال حاضر با جذب بزرگترین سرمایه‌گذار بخش خصوصی، شرایط برای ورود دیگر شرکت‌های خصوصی هم در این استان فراهم شده است.

استیل‌پرایس برگزار می‌کند:  دومین کنفرانس اکتشاف

۰۲۱-۸۸۹۸۱۲۰۶  /  ۰۹۳۶۱۵۸۴۷۸۸

ثبت نام

با ما باشید

منبع ایمپاسکو
ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.