صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت مجتمع فولاد خراسان

0 59

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام) به میزان ۴۵ هزار میلیارد ریال در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش معدن۲۴، بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.
بر اساس این گزارش، سرمایه فعلی فولاد خراسان ۲۳ هزار میلیارد ریال است و مبلغ افزایش سرمایه ۴۵ هزار میلیارد ریال خواهد بود. بر این اساس، تعداد ۴۵ میلیارد سهم یک‌هزار ریالی منتشر خواهد شد.
منبع تامین افزایش سرمایه نیز از محل سود انباشته در نظر گرفته شده است.

** موضوع افزایش سرمایه
اصلاح ساختارمالی و جلوگیری از خروج نقدینگی، تأمین بخشی از منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح‌های توسعه‌ای شرکت و جبران مخارج انجام شده در سرمایه‌گذاری صورت گرفته و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌ سرمایه‌پذیر.

برپایه این گزارش، انجام افزایش سرمایه ، حداکثر تا ۶۰ روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز گردیده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

استیل‌پرایس برگزار می‌کند:  دومین کنفرانس اکتشاف

۰۲۱-۸۸۹۸۱۲۰۶  /  ۰۹۳۶۱۵۸۴۷۸۸

ثبت نام

با ما باشید

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.