حضور ویژه شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین در دومین کنفرانس تخصصی اکتشاف استیل پرایس

0 111

معدن۲۴: دومین کنفرانس تخصصی استیل پرایس با موضوع ” اکتشاف ذخایر معدنی؛ فرصت‌ها و چالش‌ها” در بخش‌های سخنرانی ، پنل‌های تخصصی، نمایشگاه جانبی و مصاحبه‌های رسانه‌ای برگزار شد و شرکت اکتشاف و حفاری صدرتامین از جمله حامیان مالی این کنفراس بود.
در این کنفرانس اکتشاف ذخایر معدنی کشور شامل چالش‌های حکمرانی، دسترسی برای فعالیت‌های اکتشافی، تجهیزات و فناوری اکتشافی بعنوان مسائل کلان طرح و مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است در حاشیه این کنفرانس تخصصی، نمایشگاه جانبی برای ارائه خدمات شرکت‌های اکتشافی، فنی مهندسی و مشاور برپا شد.
شرکت اکتشاف و حفاری صدر تامین، یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ صدرتامین از زیر مجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) است که در سال ۱۴۰۰ با سرمایه ۸۶ میلیارد تومانی و با هدف تکمیل زنجیره ارزش هلدینگ در کسب و کارهای بخش معدن و در راستای سرمایه‌گذاری و مشارکت در اکتشاف و بهره‌‎برداری تاسیس شده است.
اهداف راهبردی این شرکت توسعه زنجیره حفاری با رویکرد بومی‌سازی، توسعه اکتشاف با تجهیزات پیشرفته برای انجام اکتشاف عمیق و دسترسی به معادن عمیق‌تر، بهینه سازی و ارتقای توان حفاری با کاهش ریسک‌های موجود، و استفاده بهینه از منابع مالی برای توسعه سرمایه گذاری در اکتشاف و حفاری و حضور در بازارهای منطقه‌های دیگر است.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.