اجرای ۱۰۰ هزار متر حفاری در ۱۱ ماه توسط ایمپاسکو/ به تعرفه های اکتشافی ایراد وارد است

0 104

معدن ۲۴:سرپرست اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: طی ۱۱ ماهه سال جاری حدود ۱۰۰ هزار متر حفاری اکتشافی در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی به انجام رسانده‌ایم.

فرشاد ژولیده‌سر سرپرست اکتشاف شرکت تهیه و تولید مواد معدنی در همایش استیل پرایس در خصوص فرصت‌ها و چالش‌های اکتشاف مواد معدنی ایران گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بازوی اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی محسوب می‌شود.

وی عنوان کرد: در همین راستا در یازده ماهه سال جاری حدود ۱۰۰ هزار متر حفاری اکتشافی، بیش از ۸۵ هزار نقطه برداشت‌های ژئوفیزیکی و بالغ بر ۵۰ هزار نمونه‌برداری اکتشافی اجرا شده است.

وی تاکید کرد: یکی از چالش‌های اکتشافات در کشور مساله ضوابط و معیارهای فنی و مالی در اخذ مشاور است که سازمان برنامه و بودجه باید با ارائه راهکارهای لازم این امر را تسهیل کند.

سرپرست اکتشاف ایمپاسکو در پایان تصریح کرد: تلاش‌های بسیاری برای بهبود و افزایش تعرفه خدمات مشاوره متناسب با شرایط اقتصادی کشور صورت پذیرفته و علیرغم این موضوع قوانین عدم افزایش سقف مالی در معاملات متوسط و همچنین سقف عقد قرارداد با شرکت‌های مشاوره دارای رتبه اکتشافی، از عمده مشکلات شرکت‌های دولتی در نیل به اهداف اکتشافی برنامه‌ریزی شده است.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.