عرضه ۱۵۰۰ میلیارد تومان صکوک اجاره برای شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه

0 74

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد تومان از طریق بورس تهران از روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
به گزارش معدن۲۴، صکوک اجاره ۱۵۰۰ میلیارد تومانی این شرکت با نمادهای صرمد۶۱۲، صرمد۰۶۲ و صرمد۶۲ با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه امید، صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی افتخار حافظ و تامین سرمایه کیمیا به عنوان بازارگردانان و شرکت تامین سرمایه امید، گروه مالی داتام و تامین سرمایه کیمیا به عنوان متعهدین پذیره‌نویس از طریق بورس تهران عرضه عمومی می‌شود.
این اوراق ۴ ساله، با نرخ ۲۳ درصد و مواعد پرداخت سه ماهه بوده و ناشر آن شرکت واسط مالی مهر چهارم می‌باشد. ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط هر دو اوراق مذکور بانک تجارت بوده و عامل پرداخت آنها شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه می‌باشد.
شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان میلگرد فولادی در کشور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با تولید انواع میلگرد آجدار «A3» از سایز ۸ تا ۳۲ آغاز کرده است و در حال حاضر به عنوان دومین شرکت عرضه‌کننده میلگرد در بورس کالای ایران شناخته می‌شود.
این شرکت با رشد فروش بیش از ۵۵ درصدی در سال ۱۴۰۱ و کسب رتبه چهارم در زمینه رشد فروش، جزو شرکت‌های پیشرو در این شاخص در صنعت فولاد کشور به شمار می‌آید و نکته قابل توجه اینکه همزمان با اولین تست عملیاتی خط تولید کلاف سازی، پیشرفت طرح های توسعه ای فولادسازی و احیاء، ثبت رکورد تولید روزانه به میزان ۲۱۳۸ تن و ثبت رکورد تولید ماهانه به میزان ۴۷۶۲۳ تن، باتلاش و همت جهادی کارکنان و مدیران، برای اولین بار موفق به تحقق ظرفیت اسمی ۴۵۰ هزار تنی در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ شد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.