غنا بازار نوظهور برای فولاد خوزستان

0 835

شرکت فولاد خوزستان امکان فروش و تأمین محصولات فولادی به غنا را مورد بررسی قرار می دهد.

به دنبال دیدار رئیس جمهور کشورمان با
” الحاجی باوومیا” معاون اول رئیس جمهوری غنا در مرداد ماه سال جاری و حضور هیأت بلند پایه سیاسی و اقتصادی در کشور و همچنین تأکید رئیس جمهوری بر استفاده از پتانسیل و ظرفیت های طرفین برای توسعه و تعمیق روابط اقتصادی، هیئت بلند پایه ای از سازمان توسعه و تجارت غنا به منظور بازدید و بررسی همکاری متقابل، وارد شرکت فولاد خوزستان شدند.
به گزارش معدن ۲۴، به منظور توسعه بازارهای صادراتی و نفوذ به بازارهای جدید، هیئت بلند پایه تجاری از سازمان توسعه و تجارت غنا(واقع درغرب افریقا)، وارد شرکت فولاد خوزستان شدند و ضمن بازدید از سایت فولاد سازی، مذاکرات فشرده ای با محمدحسین امام ، مدیر صادرات و دکتر مجید عبیات مدیر برنامه ریزی فروش و بازاریابی فولاد خوزستان داشتند.
بر اساس این مذاکرات راهکارهای مختلفی برای بررسی امکان همکاری های متقابل و تأمین محصولات فولادی مورد نیاز پروژه های عمرانی کشور غنا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
گفتنی است، غنا با ۲۷ میلیون نفر جمعیت در غرب قاره آفریقا قرار دارد و از کشورهای مهم این قاره و نیز از اعضای اصلی سازمان وحدت آفریقا می باشد.
تولید ناخالص داخلی این کشور بیش از ۳۱/۳۲۹ میلیون دلار و دارای نرخ رشد تولید ناخالص ملی ۲درصد است. غنا در حال حاضر با توجه به برنامه توسعه عمرانی آفریقا به یکی از بازارهای مهم غرب آفریقا برای سیمان و آهن آلات تبدیل شده است.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.