گروه صنایع معدنی فولاد فولاد هرمزگان صادرکننده نمونه استانی سال ۹۵ شد

0 938

به گزارش ماین نیوز، طی مراسمی با حضور معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه و تجارت ایران، استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران استانی از فولاد هرمزگان به عنوان صادرکننده نمونه استانی تجلیل شد.

استاندار هرمزگان در بیست و یکمین همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان گفت: برنامه ریزی برای تولیدات و محصولات باید در راستای صادرات و صادرات محور باشد.

فریدون همتی افزود: تولیدات و محصولات صادرات محور باید از دو خصوصیت کیفیت و قیمت مناسب برخوردار باشند و روی دو مقوله مهم باید بیشتر کارشود.

وی با اشاره به اینکه باید همه استعدادهای بخش دولتی و خصوصی را در کنار هم قرار دهیم، گفت: با هم‌افزایی بخش خصوصی و دولتی افزایش تولید محصولات هموار می شود که در این صورت اشتغال نیز افزایش خواهد یافت.

مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان عوامل موثر در کسب این موفقیت را مدیون تصمیمات مدیرت عالی سازمان، مدیران و کارکنان متعهد و دلسوز شرکت دانست که مسیر بهبود و رشد فروش را به ویژه در بخش صادرات فراهم کرده اند.

مهدی شکری زاده افزود: اتخاذ نگرش صحیح و راهبردی حضور در بازارهای جهانی از طریق محوریت صادرات باعث بهبود و ارتقای کیفیت محصولات شد که فولاد هرمزگان توانست در امر صادرات رشد چشمگیری داشته باشد.

وی بیان داشت: شرکت فولاد هرمزگان توانست در سال ۱۳۹۵ حدود یک میلیون تن از محصولات خود را در بازارهای صادراتی عرضه کند و سومین شرکت صادر کننده فولاد در ایران لقب گیرد.

ممکن است از اینها هم خوشتون بیاد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.